Ana Sayfa
ARES PAINTBALL HAKKINDA

Bir paintball & organizasyon şirketi olarak 1998 yılının Nisan ayında faaliyete geçtik ve Türk paintball sektöründe "En İyi ve En Kaliteli" hizmeti vermeyi misyon edindik.

Kronolojik açıdan, Türkiye'de paintball dalında kurulmuş ikinci şirketiz. Dünya standartlarında bir "arena" oyun alanını ise Türkiye’de kurmuş ilk şirket. 

İlkemiz, amatör ruhla profesyonel hizmet

Bizim açımızdan her oyuncumuz, misafirimiz

Birinci önceliğimiz; misafirlerimizin güvenli ve eğlenceli bir gün geçirmelerini sağlamak.

Kalite prensibimiz; misafirlerimizin sahadan memnun ayrılması. Sürekli feedback ve değerlendirmeler ile hep daha iyiye varmayı amaçlıyoruz.

ARES Paintball olarak hedeflerimiz; ülkemizde paintball’u yaygınlaştırmak, dünya standartlarını Türkiye'de oturtmak, bu oyunu hobi edinmiş insanlardan oluşan bir topluluk yaratmak, bu topluluğa dahil insanlar arasında iletişimi sağlamak, bölgesel, ulusal ve uluslararası turnuvalar düzenlemek, uluslararası turnuvalara takım göndermek ve Türkiye’de paintball’u organize bir spor haline getirmek. 

Bir paintball topluluğunun ve kültürünün oluşması amacıyla, hazırladığımız "Paintball Magazine Türkiye" adlı online dergimizi, aylık ve ücretsiz olarak tüm paintball meraklılarına ulaştırıyoruz. 

Türk paintball topluluğunun üyeleri arasında, aktif bir iletişim olması için kurulmuş olan arespaintball@yahoogroups.com adresindeki grupta ise paintball meraklıları arasında karşılıklı yazışmalar yapılmakta.

Ayrıca paintball'un üniversite düzeyinde yaygınlaşmasını sağlamak amacıyla kurulma aşamasında olan ODTÜ paintball kulubüne danışmanlık desteği vermiş olan ARES Paintball; Doğu Akdeniz Üniversitesi ve Yıldız Teknik Üniversitesi paintball kulüpleriyle de iletişim halinde. Yeni kurulacak kulüplere de destek vermeye hazırız.

1998 yılından beri süregelen, yıllık "ARES Turnuvası" ile 1999 yılından beri düzenlenen yıllık "KIŞ Turnuvası", Türkiye’nin en eski ve tek, geniş katılımlı paintball turnuvaları. Ekibimiz, bir çok turnuva düzenlemiş olmanın getirdiği deneyimle, en yoğun ve kalabalık turnuvaları bile rahatlıkla gerçekleştirmekte. Büyük şirketlerin ilk tercihinin ARES Paintball olmasının sebebi de bu. 

 

Sonuç olarak;

Bundan 10 sene önce Adapazarı'ndaki tek sahasıyla paintball sektörüne giren ARES Paintball; bugün dünya standartlarında (NPPL ve NAAPSA) 3 paintball sahası, düzenlemiş olduğu 11 Büyük Turnuva ve deneyimli personeliyle; yarattığı yeni ve zengin oyun senaryoları, paintball hakkında geniş bilgi dağarcığı, uyguladığı güvenlik ve oyun kurallarıyla, Türk paintbal sektörünün lokomotifi görevini yerine getirmekte ve sektördeki diğer saygın paintball şirketlerince de örnek alınmaktadır.

Özetle; ARES Paintball, Türk Paintball sektöründe standartları belirler…

Türk Paintball sektöründeki  lider konumumuzun bize yüklediği görev ve sorumlulukların bilincindeyiz.

Bu şerefli görevin gereklerini yerine getirerek, standartları belirlemeye devam edeceğiz.

 Saygılarımızla, 

ARES PAINTBALL